FORUM.ZP.UA - ЗАПОРОЖСКИЙ ФОРУМ

Главная Мой кабинет Регистрация   Календарь     Поиск   FAQ Лидеры форума Правила

Украина и все о ней

Вернуться   Форум Запорожья. Запорожский форум. > Главная > Общий

Всего около 40 секунд займет РЕГИСТРАЦИЯ. Откройте все возможности!
Like Tree17Likes

Ответ

Опции темы Опции просмотра

Старый 10.06.2018, 21:52   #2146
Супер-модератор
Очки: 30,191, Уровень: 25 Очки: 30,191, Уровень: 25 Очки: 30,191, Уровень: 25
Активность: 16% Активность: 16% Активность: 16%

Александер вне форума
Доп. информация

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Старый 12.06.2018, 21:36   #2147
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Старый 13.06.2018, 22:19   #2148
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

Сьогодні український політв"язень Олег Сенцов 31 день голодує з вимогою звільнити всіх незаконно ув"язнених в Росії українських заручників.

.. Ти в страшному злочині винен -
маєш серце велике, мабуть!"
Напівлюди судять людину
і в кайдани її кують.

Щоб уже довіку людині
не було вороття назад.
Щоб гаряче життя по краплині
процідити крізь решето ґрат....
(уривок з поеми "Мандрівки серця)

"Я, Сенцов Олег, громадянин України, незаконно засуджений російським судом і знаходжуся в колонії Лабитнангі, оголосив безстрокове голодування з 14 травня 2018 року. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. Разом і до кінця! Слава Україні"

"Тут, в ув'язненні, ми обмежені. І навіть не свободою - цього вже не відняти, а тим, що мало що можемо зробити тут для країни. Точніше, зробити можемо тільки одне - триматися. Не треба нас витягувати будь-якою ціною - перемога від цього ж не наблизиться. Використовувати нас як зброю проти ворога - так. Знайте, що ми не слабке ваше місце. Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться"

#FreeSentsov #LetMyPeopleGo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Добавлено через 17 минут
16 июня с 10:00 по случаю четвертой годовщины освобождения города от боевиков “ДНР” состоится фестиваль “Вільний Маріуполь”.Организатором фестиваля выступил полк “Азов” при поддержке Мариупольского горсовета.

https://www.0629.com.ua/news/2059309

Добавлено через 19 минут
Андрей Билецкий рассказал про "пекельну канонаду" в Мариуполе в 2014-м
16:02, 13 июня

Основатель батальона Азов, народный депутат Андрей Билецкий написал блог на УП о том, как 4 года назад освобождал Мариуполь. О том, как убеждали генералов, адской канонаде и духе лета 2014 года следующий блог.

"Ми починали о третій ранку. 159 азовців в штурмовій групі, частини НГ та "Дніпро-1" в очепленні, придана "зушка" на "шишизі" 72-ї бригади, з шикарним, хоча й занадто веселим екіпажем.

Хлопці поспали години чотири, мені не вдалося – всю ніч переконували генералів, у тому, що штурм можливий. Переконали.

Найбільш дивний – перехід. Темрява, суворі обличчя, тиша. Ніхто не хоче порушувати цю священну тишу і темряву. Здається, вони захищають людей, роблять їх невразливими. Радіообмін мінімальний, бійці в кузовах камазів і пікапів говорять пошепки, або мовчать. Так само безшумно висаджуються з бортів, розгортаються в порядки.

Тут головне не збавляти темп, подавити ворога, приголомшити, розчавити! Більше вогню, більше команд, більше мату! Забава почалася, звільнення почалося!

І от перехід. З першими променями сонця суворі обличчя виявляються майже дитячими. Перший постріл, за ним – вибух. Тишу розірвало разом з темрявою. Пекельна канонада, команди і мат. Тут головне не збавляти темп, подавити ворога, приголомшити, розчавити! Більше вогню, більше команд, більше мату! Забава почалася, звільнення почалося!

Коротше кажучи, звільнили ми тоді Маріупіль.

А я яскраво так, ніби минуло 4 години, а не 4 роки запам'ятав своїх братів у той день. Запам'ятав не тими, кого вони вдавали в простому житті: не студентами, спортсменами, юристами, сидільцями, школярами чи менеджерами з продажу. А тими, ким вони були насправді: героями античного епосу, що пливуть на кораблях до Трої, чи героями козацьких дум, які на чайках через буремне Чорне море рвуться до Стамбула.

Пам'ятаю добре кожного з них: Легіонера, пораненого в перші секунди бою, його чотового Вітальоса, по обличчю якого було зрозуміло, що краще поранили б його; Палія в єдиному важкому бронежилеті за "утьосом", в кузові саморобного гантрака, який ми назвали "Пряник", Малюка – зовсім підсліпуватого, але його пообіцяли взяти в бій, якщо він з робочими за два дні доробить "Пряника". І от Малюк уже другий номер Палія. Пам'ятаю пораненого Хорса, дикі очі й прохання не відправляти в лікарню до кінця бою. Пам'ятаю Бендера з гранатометом, який і пішовши з "Азова", ще десятки разів ходив за лінію, брав росіян в полон, а зараз сидить в Сумах – непорозуміння. Колю Ядра і його акробатичні трюки, того Ядра, який загине разом з розвідгрупою під Новоазовськом. Байду, що носився по прострілюваній Грецькій з коробами пк для Іспанця. Пам'ятаю Бубу, Рому Сатану, Боцмана і спокій Душмана (бій – єдине місце, де ця людина буває спокійною). Вони вели основну штурмову групу. Кулеметників Бормана і Менеджера в синій мастерці. Пам'ятаю запал першого і холоднокровність другого. Пушкіна – хорошого дядька, бізнесмена з Бердянська. Знаючи, що нам не вистачає водіїв, він сів за кермо автобуса і повіз першу штурмову групу. Навіть Корчинського, який витягав Легіонера – пам'ятаю.

Пам'ятаю ВСІХ до одного. І якщо кого не згадав – це тому, що текст і так нечитабельний вийшов. Вибачте, брати.

Дух літа 14-го відкрив нам очі на те, хто ми є.

Дух літа 14-го відкрив нам очі на те, хто ми є. У ті скажені дні в нас не було професії, соціального статусу, партійної приналежності і будь-яких інших умовностей. Ми були тими, ким народилися – українцями. І це внутрішнє відчуття єдності робило нас непереможними, відчуття, що немає нічого ціннішого, ніж Батьківщина.

Поки цей переможний дух 14-го існує – Україна буде стояти, коли ним проникнеться вся Нація – Україна стане Великою!

Зі святом звільнення Маріуполя, Українці!"

Добавлено через 21 минуту
Мариупольцы 16 июня отпразднуют четвертую годовщину освобождения от боевиков “ДНР”

https://www.0629.com.ua/news/2059309

------------

Как «русский мир» закончился в Мариуполе
18:11, 13 июн
я

Мариупольский блогер Ярослав Матюшин не смог в такой день молчать и написал пост о важной для каждого горожанина дате, об освобождении Мариуполя от беспредела, неразберихи, насилия и загрязнения умов "русофобией". Предоставляем слово автору.

"13 июня 2014 года. Истерзанный российскими оккупантами город у моря просыпается под звуки стрелкового боя в центре. Как оказалось, это не очередной рейд днровщины по грабежу. Не вынос очередного магазина на водяру/аптеки на бояру/магазина электроники на гаджеты/ювелирку на золото.

Это была согласованная стратегия защитников Мариуполя. 72-ая бригада, полк «Азов» и батальон «Днепр». Три подразделения, которым горожане до сих пор носят цветы 13 июня. Оккупанты, загнавшие Мариуполь в полуподполье в течение 2,5 месяцев, не ожидали такой патриотической реакции у южной части донбасса. И именно об наш город гнилой русский мир споткнулся на смерть.

Поэтому сейчас в Мариуполе есть 3G ( а в ближайшем будущем будет и LTE). Поэтому в Мариуполе работает бизнес. Поэтому горожане спокойно ходят на море, в том числе и ночью – у нас нет комендантского часа. Рестораны открываются. В магазинах присутствует ассортимент мирного государства. Работают все институции: полиция, прокуратура, суды. Нотариат. И никто не отбирает бизнес/недвижимость/машины по праву наличия калаша в руках.

И о калашах. Российский продукт, который украинские мариупольцы повернули против оккупантов. Говорить на русском против оккупантов – это также, как валить в наш родючий чернозём россиян из российских же калашей. Спасибо, дорогие патриоты. На каком бы языке мы не говорили, но мы смогли наломать проект «большой новороссии». Судя по всему, мы еще и проект малой новоросии сломаем. Всё к этому и идёт."

Старый 15.06.2018, 22:44   #2149
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

15.06.18 19:18 Вечер памяти по погибшим в самолете Ил-76 в аэропорту Луганска десантникам прошел в Днепре. ФОТОрепортаж
https://censor.net.ua/photo_news/307...e_fotoreportaj

-----------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Старый 16.06.2018, 21:51   #2150
Старожил

самсон вне форума
Доп. информация

Если бы не угроза БОЛЬШОГО ДЕНЕЖНОГО ШТРАФА, то киевское правительство запретило бы показ по ТВ на украине матчей ЧЕМПИОНАТА МИРА 2018 г. который проходит в РОССИИ....

Добавлено через 15 минут
это всё, что нужно знать об отношении правительства киева к гражданам населяющих территорию Украины. Вот когда запад реально помог населению украины, разрешил показ БОЛЬШОГО ФУТБОЛА.
бизнес есть бизнес..., ДЕНЬЖИЩИ !!!! в рекламу вложены , а какой-то Петюня Порошенко у БИЗНЕСА ЗАПАДНОГО под ногами трётся со своей войной с РОССИЕЙ ( а что войну-то не объявит ? )
Петя...., ДЕНЬГИ В РЕКЛАМУ-ФУТБОЛЬНЫЙ БИЗНЕС ВЛОЖЕНЫ...., а не забота о населении украины.

Старый 17.06.2018, 09:39   #2151
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Добавлено через 17 минут

подробно:
https://censor.net.ua/video_news/307...eofotoreportaj

Старый 17.06.2018, 21:37   #2152
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

Х@ло запропонував Донбасу «участь» Чечні !

ДИВИМОСЯ ! І ЗАПАМ’ЯТАЄМО НАВІКИ!
Це рішення по раССеискі в Чечні і раССейский мира в дії! (
Донбас, як вам таке рішення -----?!
І Хто із нас фашисти ?????
Хотят ли руССкие війни ???

Старый 17.06.2018, 23:43   #2153
Заблокирован

Иван1981 вне форума
Доп. информация

Москалям не понять

.................................................. .................................................. ..........

"Саня", а тебе спасибо, за то, что ты лично присутствовал на Майдане.

Старый 18.06.2018, 17:28   #2154
Супер-модератор
Очки: 7,957, Уровень: 13 Очки: 7,957, Уровень: 13 Очки: 7,957, Уровень: 13
Активность: 4% Активность: 4% Активность: 4%

majus вне форума
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Иван1981 Посмотреть сообщение
Москалям не понять
У москалів на девяте травня парад пiдарiв проходить
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________

Для просмотра ссылок или изображений в подписях, у Вас должно быть не менее 10 сообщение(ий). Сейчас у Вас 0 сообщение(ий).

Старый 18.06.2018, 21:20   #2155
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Иван1981 Посмотреть сообщение
Москалям не понять

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Старый 19.06.2018, 21:52   #2156
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

Ликбез для ваты….

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Старый 23.06.2018, 12:00   #2157
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

"У мене прадід воював у Другій світовій війні. Уявляєте, і він там не загинув. А тато воював у цій війні. І загинув у 2014-му. Бо від росіян не сховаєшся": Розповіді дітей героїв АТО. До сліз
субота, 23 червень 2018, 8:04
TwitterGoogle+

Долі родин загиблих героїв - мабуть, найстрашніше на цій війні.

"Рівно рік тому Oksana Levkova була виховницею у таборі із дітьми, чиї батьки віддали життя за Україну. На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала історії з того самого табору, якими ми не можемо не поділитися. Читайте і пам'ятайте, яку ціну ми платимо за мирне небо і спокійні сни", - пише фонд "Повернись живим", повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"1. Хлопчик 11 р: "Пані Оксано, а Ви думали, що мого тата вбили? Ні, він просто віз харчі нашим бійцям, і в нього врізалася вантажівка. Рани були і в тата, і в того водія. Але рятувати почали першим того водія, притому що він був винен в аваріі. Я точно знаю, що якби стартанули з тата, то він би вижив. А так вижив той ненормальний. Його посадили... Скажіть, а правда - це соромно, що у всіх тати загинули від кулі, а в мене - від простоі автомобільноі аваріі?"

2. Хлопчик 12 р: "Знаєте, коли мій батько останній раз приіжджав з Війни додому у відпустку, ми з мамою його стригли. Голили йому голову. Мама пройшлася машинкою по всій голові, а чубчик - знаєте, козацький такий? - лишила. Ми помилувалися тим чубом трошки, а потім мама і його прибрала. І скоро після того тата вбили. Тьотя Оксана, як Ви думаєте, а якби чуб залишили, може, тато лишився би живий? Я читав, що чуб - це оберіг..."

3. Хлопчик 12 р: "Я вночі всю ніч плакав. Дуже хотілося до тата... Скажіть, а це значить, що я - слабак?"

4. Дівчинка 11 р: "Пані Оксано, а давайте з Вами пообнімаємося. Ми раніше обнімалися з татом і мамою. А тепер - лише з мамою. Мій тато був коли молодий, то був дуже худий. А потім поправився. Ну, мені, коли ми обнімалися, не заважало те, що він повненький. Хай би зараз був живий, ми би обнімалися кожен день... Пані Оксано, дуже шкода, що Ви не повненька - Ви не нагадуєте мені мого тата, коли я Вас обнімаю".

5. Хлопчик 11 р: "Пані Оксано, а в мене прадід воював у Другій світовій війні. Уявляєте, і він там не загинув. А вижив. Бо тоді можна було сховатися від німців. А тато воював у цій Війні. І загинув у 2014-му. Бо від росіян не сховаєшся. А скажіть, чому від німців можна було, а від росіян - ні?"

6. Розмова 12-річних хлопчиків: "Коли мій тато приіхав на 2 дні додому з Війни, то мама мені навіть нічого не сказала. Я був у бабусі, і вона мене звідти не забрала, щоб я побачився з батьком. - Ти що, не знаєш, чому мама так зробила? Він був, мабуть, поранений і некрасивий. - Так, мама потім так і сказала. Вона не забирала мене від бабусі, щоб я не лякався. - А мій не приіжджав до нас поранений ні разу. Його зразу привезли вбитого. Тому я не лякався. Точніше, лякався лише раз - як уже ховали. - Пощастило. А я лякався два рази..."

7. Хлопчик 11 р: "Тьотя Оксана, я хочу Вам шось секретне сказати. Я весь час Вам казав, що хочу бути схожим на тата. Оце ж він загинув недавно. Але я брехав. Загинув не тато, а вітчим. Я на нього хочу бути схожим... А мій тато підтримує Росію".

8. Хлопчик 13 р: "Пані Оксано, а я вмію робити молочний коктейль. Я змішую полуниці, цукор та молочко і збиваю блендером. І додаю сметану, щоб густіше було. - Круто! А хто тебе навчив цього рецепту? - Не знаю. Сам. Я, мабуть, у тата вдався. Я коли навчився так робити, то сам здивувався, що так смачно. В той день, коли навчився, вирішив спитати тата, чи він так само робить той коктейль, але він якраз загинув".

9. Розмови хлопчиків 10-13 років. - Я вмію молитися. "Отче наш, що є на небі..... (промовляє всю молитву до кінця). - А ти часто молишся? - Ну, часто молився, коли батько був в АТО... - Допомогло? - Нє (розгублено). - От бачиш....

На фото: донька бійця батальйону "Айдар" Віктора Гурняка, який загинув на передовій Донбасу у жовтні 2014 року. Фото зі сторінки української продюсерки Олени Мозгової у Facebook.

Старый 24.06.2018, 11:57   #2158
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

Старый 27.06.2018, 22:06   #2159
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Старый 29.06.2018, 20:36   #2160
Супер-модератор

Александер вне форума
Доп. информация

Ответ

Опции темы
Опции просмотра